Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sprawdzone produkty i promocje cenowe Kaufland!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-27, 21:03   #52
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Sprawdzone produkty i promocje cenowe Kaufland!

Kaufland zawsze będzie mi się kojarzył z tym, że kiedyś pod koniec I semestru była promocja na grejpfruty chyba coś koło 1 zł za kilogram. Ludzie się na nie rzucali, to ja też Jako wielbicielka tych owoców kupiłam od razu 3 kilogramy Do tego wzięłam rumianek, który był chyba na promocji za 0,99zł. Dzień później poszłam na imprezę, i tak jakoś się złożyło, że imprezowałam praktycznie trzy dni pod rząd. Przychodzę do domu, chcę kupić sobie coś na obiad. Patrze- w portfelu zostało mi 15 złotych, z czego musiałam sobie odłożyć 12 złotych na podróż do domu(za trzy dni) A wtedy akurat zostałam sama na mieszkaniu Tak więc trzy dni żywiłam się grejpfrutami i rumiankiem+najtańsze precle ze stoiska pod uczelnią

Do tematu: moim hitem z Kauflandu są bułeczki serowe. Tanie nie są(99 groszy za bułkę to dla mnie trochę dużo), ale zawsze kupuję sobie 1-2 więcej niż potrzebuję na śniadanie, bo zawsze zjem po drodze ze sklepu
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując