Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-27, 17:48   #33
kaja_80
Przyczajenie

Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

No właśnie, piszecie tutaj, że przede wszystkim zwracacie uwagę na zdjęcia, ale tak się zastanawiam, czy to faktycznie jest takie istotne? Nie wiem, wcześniej też tak myślałam, ale dwa miesiące temu zdecydowałam się jednak założyć konto na xxx i teraz uważam, że zdjęcie to nie jest podstawa zawarcia znajomości. Zdaję sobie sprawę, że wygląd odgrywa bardzo ważną rolę, ale jednak na takim portalu, przy pierwszym kontakcie, chcemy tak właściwie tylko jakoś poznać drugą osobę, pogadać, sprawdzić czy rozmowa jakoś się klei itp. Dopasowanie jest moim zdaniem trochę bardziej istotne i to mi się właśnie podoba w internecie, że nie musimy od razu oceniać po wyglądzie. Nie uważacie, że poznawanie przez internet, bez wiedzy, jak ta druga strona tak naprawdę wygląda, stwarza nam pewne dodatkowe możliwości? Że w ten sposób lepiej możemy poznać drugą osobę, zanim zaczniemy go oceniać jedynie po wyglądzie? Mi się to podoba

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-16 o 09:54 Powód: Reklama.
kaja_80 jest offline   Odpowiedz cytując