Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-09, 20:24   #36
kaja_80
Przyczajenie

Dot.: Portale randkowe - co o nich myślicie, jakie polecacie i które są darmowe

Jak już się chce wybrać jakiś odpowiedni portal dla siebie, warto się zapoznać z różnymi rankingami dotyczącymi takich portali. W jednym miejscu znajdziesz porównanie różnych portali, ocenę, opis, a to w dużym stopniu może pomóc w wyborze. Przede wszystkim trzeba wybrać portal z odpowiednim przeznaczeniem dla siebie. Bo są różne portale, skierowane do różnych osób. Szukając swojego partnera wyszłam z założenia, że moje oczekiwania sprawiają, że powinnam szukać na portalu matrymonialnym i faktycznie portal mydwoje spełnił jak najbardziej moje oczekiwania. Po prostu szukałam kogoś na poważnie, więc wiedziałam, że portal matrymonialny może prędzej spełnić moje oczekiwania, niż portal randkowy. Natomiast są osoby, które szukają czego innego, luźnej znajomości, pogadania przez internet czy po prostu seksu, to też takie portale dla siebie znajdzie. A rankingi, przynajmniej te rzetelne, potrafią dać całkiem niezłe informacje na temat różnego typu portali.
kaja_80 jest offline   Odpowiedz cytując