Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Różnice w potrzebach snu u różnych osób.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-12, 19:55   #39
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Różnice w potrzebach snu u różnych osób.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mam podobne obserwacje.

Matka mojego faceta pracuje do 14 pon-pt i ona na nic nie ma czasu, jest wiecznie zmęczona i w ogóle tragedia.

Moja mama pracuje w dwóch szpitalach, ma własne firmy, wiecznie gdzieś jedzie komuś pomóc i jakoś ma mnóstwo energii i na wszystko znajduje czas.

Ja po sobie sama widzę, że jak musiałam w końcu odebrać ponad miesiąc urlopu, to nie zrobiłam nic. Nic. Cały miesiąc nie popisałam nawet znaków, nie wycięłam jednej fiszki. Nie napisałam zdania do pracy dyplomowej. Jak mam zajęcia, to chociaż otwierałam i nawet jak mi się nie chciało pisać, to chociaz popatrzyłam trochę. A tutaj nic. Nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już od dawna znana prawda, że jak ktoś ma dużo czasu, to dużo czasu marnuje. A jak ktoś ma zajęte ponad ileś tam procent czasu, to efektywniej wykorzystuje również ten pozostały czas. Najbardziej efektywna w domu jestem gdy wracam z pracy przepisowo, po 16. To wtedy i posprzątam, i poczytam, i coś tam poćwiczę, jedzenie zrobię, a i maseczka na twarz będzie, położę się o 23. Jak wracam wcześniej, to bez szans, przebimbam całe popołudnie, wieczór a do łóżka pójdę po północy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując