Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Różnice w potrzebach snu u różnych osób.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-12, 23:00   #44
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Różnice w potrzebach snu u różnych osób.

temat dla mnie sen moja miłosc i moj koszmar spałam zawsze duzo- moj rekord to dwa dni z wybudzaniem sie na siku i picie i...spanie dalej. nie chcecie wiedziec jak słaba wstałam. ciezko to logicznie wytłumaczyc ale ja nie umiem sobie wypracowac odpowiedniej /potrzebnej ilosci snu.spie iles tam godzin wstaje bo musze i mało mi.... jest weekend rodzina mnie nie budzi rano no ale w okolicy obiadu juz tak. a ja otwieram oczy i cóz..spałabym dalej:-P drzemki na mnie nie działają- moj maz np strzeli sobie jedna 20 min i wstaje zregenerowany. u mnie drzemki trwaja ze 3 h i jakby mnie nie wybudzali spałabym dalej. (no to co to za drzemka?) po kawie tez zdarzało mi sie spac....nawet nie zdazyłam jej dopic. badania ok. ale ja mam swoja teorie- od dziecka miałam problemy z migdałami , powinni wyciac nie wycieli. chrapię tak ze mnie słychac chyba z kilometra. ja sie chyba nie wysypiam bo jestem po prostu niedotleniona. Moje dziecko miało identyko. budzenie go to był koszmar -zaczynałam grubo przed czasem bo otwierał oczy pomamrotał cos i spał dalej. miał tez spore bezdechy. odkad wycielismy mu migdały to problemy ze spaniem jak reka odjał- wstaje od razu i przede wszystkim twierdzi ze jest wyspany.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując