Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-30, 23:48   #645
xneami_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Co myślicie na temat Kacpra Beauty Vlog?

Do mnie trafiło jego polecanie kosmetyków naturalnych i to aby unikać nie zbyt fajnych substancji, zmieniłam pielęgnację na naturalną i wyszło mi to na dobre, jednak nie potrafię zrozumieć jednego i spotkałam się z tym, że nie tylko ja się nad tym zastanawiam. Mianowicie Kacper przy opisywaniu złych podkładów podkreśla silikony o mocnym mocowaniu się do podłoża, które mogą siedzieć na skórze do 3 dni, a ostatnio powiedział o takim, który siedzi 14 dni i blokuje wchłanianie naszej pielęgnacji, nie da się go zmyć, ale jest jedno ale,wychodziło by na to, że jak ktoś maluję się codziennie, a taki silikon trzyma się załóżmy to 14 dni to ten składnik się nawarstwia i w ten sposób mamy całe życie silikon na twarzy? Trochę mi to nie pasuje i nigdzie w internecie nie mogłam znaleźć wpisu o badaniach naukowych na ten temat. Trochę zaczęłam patrzeć na niego z dystansem i może on trochę przesadzać,w końcu nie przeczytałam nic o tym mocowaniu do podłoża nigdzie. W internecie jest wiele artykułów odnośnie jego przeszłości kryminalnej i błądzeniu we własnych kłamstwach na temat kariery, nie wiem co o tym myśleć, jedno jest jednak pewne, dzięki właśnie Kacprowi trochę zaczęłam uważać na to co używam, ale nie panikuję od razu i nie wyrzucam nic do kosza jak on tak powie, bo skoro coś działało na mnie dotychczas to chyba nagle nie przestanie? Ciężka sprawa z tym Kacprem

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Dziewczyny odnosząc się do mojej wypowiedzi o Panu K, jeśli któraś z was posiada źródło o silikonach niezmywalnych ze skóry do 14 dni to proszę o link, chciałabym, żeby kacper mówił prawdę. Nie potrafię uwierzyć mu na słowo, każdy może powiedzieć wszystko to co sobie wymyśli ale nauka i badania mogą tak naprawdę wszystko potwierdzić. Zdziwiło mnie też jego porównanie jakie odczucie daje silikon na skórze, powiedział, że jeśli przejedzie się palcem po twarzy to jest taki typowy wyczuwalny opór przez ten niewidoczny silikon z podkładu. Sprawdziłam to i porównalam poślizg na twarzy ze zmytym podkładem i na ręce - wiadomo, że reki nie maluję i nie ma na niej tego rzekomego silikonu, efekt byl taki sam. Na osuszonej twarzy i ręce był odczuwalny taki sam opór przez to że skóra była niedawno osuszona. Po odczekaniu paru minut po wytarciu ręki i twarzy poślizg był już gładki i bez oporu na obu częściach ciała, uświadamia mnie to tylko w tym, że Kacper w tym przypadku wyssał to sobie z palca.
xneami_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując