Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-02, 13:56   #64
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Koszule z żyrafkami i misiami mówicie ..haha ja takie mam do karniena z guziczkami. Nawet sie sprawdziły. Ale chyba rzeczywiście zainwestuje w jeszcze ze dwie bez żyrafki bo obciach
Póki co przeglądam aukcje, dodaje do obserwowanych. Za jakiś tydzień, dwa zacznę zamawiać..
Z wyprawki póki co mam paczkę jednorazowych podkładów do przewijania, emolium do kąpieli, po córce wózek, przewijak z wanienką, łóżeczko (ale chyba kupie nowe), butelki no i ciuchy uniseks na strychu..
Muszę zacząć polować na jakieś słodkie ciuszki z batmanami, misiami i dinozaurami

Cytat:
Napisane przez hey there Delilah Pokaż wiadomość
Ale się zrobiło niebiesko na pierwszej stronie! Chyba pierwszy raz widzę by była aż taka przewaga jednej płci [emoji16]

Na obiad robię kurczaka z warzywami i do tego kasza gryczana, ale to za chwilę Teraz najadłam się truskawek i leżę [emoji12]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No aż dziwnie tak niebiesko. 💙💙💙💙💙💙 Nadal nie mogę uwierzyć że nie zabrakło dla mnie siurka
A jaki tż chodzi zadowolony. Aż sie wzruszył jak mu powiedziałam, że syn. Nigdy go nie widziałam aż tak wzruszonego prawie do łez 😂

🙏
Nie piszcie tyle o żarciu, bo aż robie sie głodna takie pyszności macie. Ja póki co skromną jarzynową wsunęłam a na drugie nie mam pomysłu. Moze spagetti z granulatem sojowym i sosem z torebki
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując