Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe grudki/stan zapalny, problemy z cerą.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-21, 16:38   #1
cassesh
Przyczajenie
 
Avatar cassesh
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Śląsk; Jaworzno
Wiadomości: 6

Białe grudki/stan zapalny, problemy z cerą.


Cześć dziewczyny!
Na początku chciałam wytłumaczyć, czemu zakładam nowy wątek zamiast przeszukać forum o podobnej treści. Jestem tu nowa i nie za bardzo orientuję się jak wszystko tu działa. Ale to chyba nie o to się rozchodzi.

Piszę tutaj ponieważ moja cera nie wygląda najlepiej i pozostawia dużo do życzenia, co jest dla mnie udręką i pewnie nie tylko dla mnie. Jest to mój problem bodajże od gimnazjum. Strasznie mnie oszpeca, przez co jestem bardziej wstydliwa, zakompleksiona. Jest coraz gorzej, pojawiają się nowe grudki lub cokolwiek to jest. Występują u mnie masowo na całej twarzy. Wiele maseczek jak i specyfików wypróbowałam ale nic nie zmniejszyło ich ilości.
Zwracam się do was nadzieją, że któraś z was boryka się/borykała z takowymi problemami cery. Dołączam zdjęcia bo sama nie jestem w stanie określić cóż to jest a dostać się do dermatologa zwłaszcza dobrego to po prostu cud. Jak na razie mam ustaloną wizytę w połowie listopada. Nie mam pojęcia czy jest to dobry lekarz czy nie. Jeżeli któraś wie jak sobie z tym radzić, jak leczyć to bardzo proszę o jakieś rady. Wszelkie wskazówki są dla mnie cenne. Chce się w końcu tego pozbyć i mieć ładną, zdrową cerę. Może byłyście z takim własnie problemem już u dermatologa bądź lekarza i wiecie jak to przełamać, co stosować i ile by pomogło. Proszę o pomoc.
Z góry bardzo dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapchat-20140924033233.jpg (59,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapchat-1644156552355038094.jpg (66,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapchat-7248651038676433189.jpg (62,2 KB, 68 załadowań)
__________________
"Dla tego, kto prawdziwie cierpi, najrozsądniejsze nawet słowa nie są żadną pociechą. Znacznie więcej może dla niego znaczyć po prostu życzliwa obecność."
cassesh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując