Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-17, 21:54   #4241
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 [emoji173] cz.2

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić. Dziś skończyli nam tynki[emoji16] mieli być na początku maja, potem w połowie maja. W końcu mówili o czerwcu i przysięgli że wyjdą na początku. Weszli na początku lipca. I tak po 2 tygodniach roboty tynki są. Cieszę się jak dziecko, bo w końcu zaczyna to na dom wyglądać. A Ty na pewno pożałujesz tych przechwałek[emoji13]
Ja tam jeszcze ogarniam acz na wyczucie. W pierwszej ciąży wymyśliłam sobie cukrowanie Bożeny, acz teraz jestem mądrzejsza i sobie nie dam[emoji16] No rzeczywiście dzień do dupy miałaś. U nas się sprawdziła mąka ziemniaczana. A jak już coś się pojawiało to najpierw próbowałam linomagiem, potem Bepanten, a w ostateczności Sudokrem.Najważniejsze, że szyjka cała. Z tymi wymiarami to tak jak dziewczyny piszą. Nie muszą być taka jak rzeczywiste to raz. Po drugie za trzy tygodnie to młoda może nadrobić i być w 90 centylu. Póki co bym się nie martwiłaU mnie nawilżacz się nie sprawdził. Jak używałam to młody cały czas coś łapał. Może to zbieg okoliczności, ale jak przestaliśmy to skończyły się problemy. Ja już wolę położyć wilgotny ręcznik na kaloryfer.Co [emoji844] [emoji844] ja mam jeszcze 3 miesiące i koniec. Wcześniej nic i nikt ze mnie nie wychodzi. Do listopada będziesz w tej ciąży chodzić za karę [emoji13] To idzie wszystko w dobrym kierunku. Ja na razie mam 4 pajace i 2 body, pieluchy tetrowe po synu, wózek i fotelik. Reszty brak [emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domek rośnie w oczach[emoji7]




Koleżanka trafiła na porodowke[emoji7]
Rano zrobili jej masaż szyjki bo juz ponad tydzień przeterminowana a od 20tc nakaz oszczędzania bo szyjka się skracala [emoji23]

Mam wrażenie, że te dzieci co się szybko pchają potem lubią się przeterminowac[emoji23]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Czubasek, oby mała nadgoniła.

Ja śpię na plecach, jeżdżę na rowerze, piję kawę, nie sikam po nocach, nic mi nie puchnie, mam zero instynktu i mimo miłości do ciepła, marzę, by był wreszcie październik, żeby moje ciało stało się znowu moje, a ja pojedynczą osobą.
Twoje dziecko będzie najspokojniejsze na wątku
Mogę się założyć o wszystkie oszczędności

(Chociaż wyczyscilam konto oszczędnościowe do zera[emoji23])

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora