Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-01, 12:22   #1505
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88615707]Ava, nie widziałam Twojej sylwetki, ale czy u Ciebie ramiona są dominujące? Bo tak się chyba dzieje u Naturalii. Pamiętam Twój opis samej siebie i wyszło z tego, że jesteś dość "balanced" - na ile wiarygodne jest Twoje postrzeganie samej siebie - nie wiem. Chyba jeżeli wszystko jest w miare proporcjonalne i nic nie 'wybija' sie ponad inne, to chyba wtedy jest Classic? Jeżeli w dodatku masz miękkość w sylwetce, to SC???
[/QUOTE]
To jak ja siebie widze, a to jak rzeczywiscie wygladam okazaly sie zupelnie rozne kwestie. Bylam tak zdziwiona jak dziewczyny stwierdzily, ze mam szerokie ramiona, ze az zadzwonilam do mamy Czy Ty wiedzialas, ze mam szerokie ramiona?!.
Wiedziala.

Na pewno nie mam sharp frame, co do curves nie wiem czy dominuje miekkosc czy jednak frame, trudno mi to zobaczyc. Wrzucilam do albumu zdjecia w 2 najbardziej miekkich i kopertowych krojach jakie posiadam.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora