Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-03, 14:56   #90
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Hosenko powiem tak:




Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
a co powiesz o duzym bronzerze Deborah? ile czasu potrzeba bylo by wypedzlowac w nim dziure? Ten bronzer jest tak zachwalany,ale chyba starczylby mi na wieki
Jest świetny! Naprawde!! Ta dziura to efekt używania od roku i 3 miesięcy (mam go do połowy maja 2009) - używam codziennie, czasem nawet 2 razy dziennie, jeśli robię od nowa makijaż. Jest śliczny, idealny na całą twarz

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Aha no i co powiesz o tej mozaice Deborah z 3 kolorami? to tez bronzer?
To róż. Ma złotawe drobinki, lekko ociepla, efekt zależy od tego, jak się pokombinuje z kolorami.

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Tych grubych kredek Avonowych uzywasz jako bazy? czy moze same juz ladnie wygladaja na powiece? widze ze lubisz je,sa juz takie malutkie
Są cudowne, szkoda, że już ich nie ma w ofercie (na szczeście fioletowo-różową ze złotymi drobinkami - Berry - mam w zapasie - kocham ją ). Najczęściej łaczę je z innymi cieniami - robię po prostu kreskę. Uwielbiam połączenie np. szary + kredka Berry + oczywiście moooocne rzesy - spojrzenie robi się takie hmmmm tajemnicze i sexowne
Używam tez solo, jako same kreski, gdy mi się spieszy

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
sliczne lakiery zwlaszcza szare i mietuski
Dzięki

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Lubisz ten tusz FLE?
Bardzo
Dla mnie używanie tuszu kórego nie widać na rzęsach albo dającego efekt "naturalny" mija się z celem, bo w końcu tuszu się po "coś" używa. Preferuję tylko te tusze, które mocno podkreślają rzęsy, a zwłaszcza znacznie pogrubiają (na wydłużeniu mniej mi zależy a na podkręceniu to juz w ogóle nie). Wiadomo, dużo też zalezy od techniki nakładania, ale dobry i "działający" tusz + technika daja niesamowity efekt.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując