Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pozyskiwanie nieruchomości do zamieszkania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-10, 21:59   #347
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: pozyskiwanie nieruchomości do zamieszkania

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania.

Ostatnio nawet się zastanawiałam, co tam u Ciebie Rembertowa słychać i jak remonty?
Meiszkacie już w tym domu? Jak po zimie?


U nas jak się trochę jeszcze ociepli znów ruszy dłubanina pt. tu podmalowac, tam naprawić, ale test zimy dom przeszedł bez problemów. Nic nie przecieka i jest ciepło.
za to jakiś jest problem z kanalizacją drobny, na razie nie umiemy dojśc cóz to w sumie za problem
gdzieżby. Remont w pełnej krasie. Po drodze powychodziły różne cuda, bo wiadomo, jak się nie zacznie grzebać, to nie wiadomo, co się wygrzebie. Od kilku miesięcy mam obłęd w robocie, mój partner to samo, więc nie ma komu nękać architekta, który sprawami zawiaduje, to się i robi w swoim tempie. Pewnie jakbyśmy się bardziej przykładali i dzwonili co drugi dzień, a co trzeci meldowali w pracowni, to by szło szybciej, ale trochę na to sił brak. Inna rzecz, że jak już przebrnęliśmy bramkę pod tytułem wybór wanny i umywalki, to na myśl o rozkminach kuchennych zrobiło mi się słabo. Może zatem lepiej, że to się tak wlecze, inaczej bym zwariowała

Fajnie, że wam się dobrze mieszka
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując