Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gra o tron
Wątek: Gra o tron
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-17, 22:48   #4845
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez PurePurr Pokaż wiadomość
Czy tylko ja uważam, że ten sezon ma mnóśtwo problemów (bitwa o Winterfell, głupotki fabularne), ale jednocześnie hejt jaki sie zrobil w internecie na srial przypomina rozwrzeszczanego dzieciaka, który dostaje histerii bo mama nie kupiła mu drogiej zabawki? Ok, rozumiem - sezon jest średni, ma 70% pozytywnych recenzji wg. rottentomatoes. Ale takie darcie szat, pisanie wszedzie jakim jest guanem, jakieś petycje o nakręcenie go od nowa? Żenada.
tego hejtu nie rozumiem. Ale spodziewałam się krytyki, bo w serialu jest dużo postaci i każdy kogoś innego lubi itp i potem wielkie żale, że tak a nie inaczej poprowadzili postać (tak jak ja będę rozżalona jak Arya zginie). Krytyka, że Jon nie zabił NK, ale gdyby on go zabił to by było, że takie hollywódzkie, takie amerykańskie itp. A już dla mnie nie zrozumiałe, że ludzie tacy zdziwieni zachowaniem Danki. Obejrzałam sobie kilka filmików o Dance, takie tam fanowskie kompilacje scen o mad queen i kurcze, tyle było od 1 sezonu tropów, które wskazywały, że mogła pójść drogą ojca (choć oczywiście nie musiała). Najlepszy był Sir Barristan, który jej mówił o jej ojcu, że jej ojciec myślał, że jest sprawiedliwy, że karze sprawiedliwie paląc ludzi za ich przewinienia itp, ale z każdą taką egzekucją robił się coraz gorszy....no i kurcze to samo Danka. Problem w tym, że ona ładna, złym charakterem też nie jest, współczująca potrafi być itp. I ludzie ją pokochali. a trudno uwierzyć potem, że ukochana postać morduje niewinnych, bo to, co zrobiła to ludobójstwo i nie ma dla niej miejsca w Westeros.
W pewnym momencie coś w niej pękło. Nie wiem, czy ktoś oglądał "Upadek" z Michaelem Douglasem. On gra tam typowego Amerykanina, żyje on normalnym życie, ale w pewnym momencie nawarstwiło mu się problemów i nie wytrzymał, stał w korku spiesząc się na urodziny córki, tak się wkurzył, że wysiadł z samochodu i rozpoczął demolkę. I to chyba z Danką się stało, tylko ona z większym rozmachem to zrobiła

Ja myślę, że po 6 odcinku sporo osób może wyrzucić ze złości telewizory przez okno
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując