Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lista wątków o tematyce trądziku na forum Dermatologia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-11, 08:31   #2
bandika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lista wątków o tematyce trądziku na forum Dermatologia

Dzień dobry!

Mam pytanie, nurtuje mnie już od dobrych paru miesięcy.. moja cera 2 lata temu to był koszmar, zaskórniki połączone co jakiś czas z takimy typowymi, czerwonymi "pryszczami". Jak to wyleczyłam? Przestałam jesc jakiekolwiek slodycze (czasami w weekend zjem sernik od babci, galaretke lub jakieś domowe ciastko owsiane) oraz zadbałam o nią pod względem higienicznym, tzn kupiłam kosmatyki z najwyższych półek (Dermalogica) na każdą pore dnia i tygodnia + szczotke do twarzy. Zaczęłam stosować tę dietę i rutynowo myć, złuszczać i nawilżać twarz...

Teraz już lekko wpadłam w paranoje nie jedzenia słodyczy i różnych niezdrowych rzeczy..

Przechodząc do pytania- CZY JEŚLI ZJEM NP 3 KAWAŁECZKI CIASTA, POPIJĘ TO 3. DRINKAMI (np Mojito) I SPALĘ 3 PAPIEROSY WYSYPIE MNIE? oczywiście mam na myśli takie "odskoki raz na miesiąc czy 2)

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ, BO ZA KAZDYM WESELEM CZY IMPREZĄ SIĘ STRESUJE, ZE MOJA TWARZ BĘDZIE JEDNA, WIELKĄ PIZZĄ, a teraz podchodzi ona pod idealną...
bandika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując