Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-14, 09:45   #4549
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;87631090]promocja do 15 marca, więc jest duża szansa, że gdzieś je capnę zapasy też mam, spore ale to się akurat na bieżąco zużywa [/QUOTE]

Dokupiłam odżywkę Hair Food papaja i szampon aloesowy. Zapasy mam także ten

Cytat:
Napisane przez P0m Pokaż wiadomość
tak w kartoniku i kartonik wyglądał ok. ale już trudno odpuszczam sprawę
W takich sytuacjach zawsze warto próbować, jak masz reklamacje to załatwiasz w sklepie w którym kupiłaś, ekspedientka zazwyczaj woła kierownika. Myślę, że większość takich spraw załatwiają na dobro klienta.

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki szampon polecacie do włosów suchych,puszacych sie i skóra głowy skłonna do łupieżu ��
Może wypróbuj szampon winogronowy z Petal Fresh, fajny łagodny szampon.
Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Data ważności jest ok (zresztą jst tylko to że 12m od otwarcia), opakowania nie zmieniali. Po prostu identyczna butelka, jeden z 3 rodzajów, w moim osiedlowym rossmannie i wiem ze napewno jeszcze jakimś ma na półce niższą cene przed jeszcze obniżką procentową, a w galerii na półce cena normalna i w kasie też. I się dziwę że różnice w scenie na półce są
Może dlatego, że w mniejszych rosskach go wyprzedają, bo mają mniej miejsca i w jego miejscu będzie jakiś inny asortyment. W dużym wiadomo większa powierzchnia to i więcej produktów z danej serii się zmieści.

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Rossmann przekłada akcje z kolorówka. W ogóle było gdzieś o tym że oficjalnie ma się odbyć to czy same plotki? Wydawało mi się że nie było nic oficjalnie, a teraz się tłumaczą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oficjalnie chyba nic, ale w tym oświadczeniu było, że już w necie zaczęto o tym pisać, więc informują że miała być akcja ale przekładają.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora