Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-29, 08:10   #3907
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez netya Pokaż wiadomość
Wiem, że taka premia to łatwa wymówka zawsze żeby ją uciąć itp, ale z drugiej strony jakbym miała dostać extra kasę to wiadomo
W sumie jeśli wypłata jest spoko i taka premia to dodatek, a nie składnik to ok, gorzej jak bez tego dodatku pensja jest lipna.
No właśnie dla takich kobitek, co mają 2 tyś. to stówka za chodzenie plus premia za produkcję (300-400zł) to już są ładne pieniądze. A teraz mój TŻ wprost powiedział chłopakom, że tą premią muszą nadrabiać to, co im zabrali z wypłaty i chłopaki w gnieździe się z nim zgodzili
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie jestem zwolennikiem premii absencyjnej - przez coś takiego mnóstwo ludzi chodzi chorych/przeziębionych do pracy :/ bo im szkoda i ja to rozumiem, więc najlepiej, gdyby jej po prostu nie było [emoji12]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak. Ja w zeszłym roku byłam chora, ale nie miał mnie kto zastąpić i tak musiałam chodzić do pracy. A żeby ktoś jeszcze podziękował... a nie - mój bezpośredni przełożony podziękował mi jak dali mi wypowiedzenie
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora