Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SKLEP - Biochemia Urody
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-20, 20:11   #100
Jasminke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: SKLEP - Biochemia Urody

Witam!

Jeżeli chodzi o kosmetyki, to nie mam zastrzeżeń. Niestety muszę poskarżyć się na poziom obsługi. Pewnie większość z Was tego nie doświadczyła ponieważ wystarczy podać odpowiedni adres a przesyłka zostanie nadesłana (czyli de facto żadnej obsługi klienta tutaj nie potrzeba).

Gorzej jest jeżeli pojawia się problem. Zostałam potraktowana w sposób bardzo nieprofesjonalny i niekulturalny. Pomyliłam się podając adres wysyłki (podałam adresata, miasto, ulicę, numer i kod pocztowy ale zapomniałam podać nazwy firmy do której miała ona być dostarczona). Listonosz oczywiście zwrócił paczkę i musiałam za ponowne nadesłanie płacić jeszcze raz (nie stanowiło to dla mnie problemu ponieważ wiedziałam, ze błąd był po mojej stronie). Jedyne o co poprosiłam to potwierdzenie, że za drugim razem paczka zostanie wysłana na prawidłowy adres (tak żebym miała pewność, że znowu się nie pomyliłam i nie ma żadnych nieporozumień).

Niestety z uwagi na ponowną przesyłkę potraktowano mnie jako klienta z pretensjami. Już od pierwszego maila (w którym jedynie prosiłam o potwierdzenie adresu ponownego nadania przesyłki) Pani, z którą miałam przyjemność mailować była bardzo nieuprzejma. Wymieniając niezliczoną ilość maili i prosząc, żądając o moim zdaniem niewielką przysługę, straciłam tylko swój czas. Pani z którą korespondowałam robiła mi z premedytacją na złość grożąc, ze nie prześle mi opłaconej przesyłki (czekałam jedynie z opłatą za ponowne wysłanie do momentu aż dostanę informację, ze tym razem wyślą na właściwy adres a za same kosmetyki zapłaciłam już dużo wcześniej).

Nie chodziło mi oczywiście o opłatę za ponowne przesłanie, winę wzięłam na siebie i gotowa byłam ponieść konsekwencje. Niestety poziom obsługi tak mnie zraził, że od tej pory kupuję u konkurencji. Na szczęście Biochemia to nie jedyny sklep oferujący takie cuda. Cóż nikogo nie chce zniechęcać do kosmetyków, które są świetne. O ile nie pomylicie się i nie wystąpią żadne problemy pewnei nie doświadczycie takich nieprzyjemności. Mnie jednak obsługa zraziła na tyle, by więcej nie mieć z nimi nic do czynienia. A wymiana mailowa z Panią, która udaje, ze nie rozumie prostego komunikatu jest wręcz komiczna. Mam nadzieję, ze ta osoba to przeczyta.
Pozdrawiam!
Jasminke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując