Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-02, 00:11   #55
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Gadasz jak potłuczona. Każdy, kto ma chociażby elementarną wiedzę na temat stomatologii wie, że krwawiące dziąsła = duże problemy i za jakiś czas stopniowa utrata zębów. Lekarz Ci kazał płukać jakimś płynem, ale nawet nazwy nie pamiętasz. Życzę powodzenia w problemach z narządami wewnętrznymi, bo będziesz je miała od ciągłego łykania takich ilości bakterii. Zresztą, co jak w ogóle z trollami dyskutuję.

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------



Jesteś protetykiem.
sprawa trzyma sie rok z hakiem, juz bym widziala oznaki ze cis sie dzieje. dentyste mam za 2 tygodnie

zebow sztucznych na pewno nie wstawie bo nie ma za co, rodzice tez mne nie zasponsoruja bo juz szkoda im bylo na kanalowke i zebem chodze rok od rtg a ogolnie juz 3 rok, ale nie daje oznak w mlodosci tez nie moglam pozwolic sobie na aparat, chociaż spełniali zachcianki i kupili mi teraz auto za kilkanascie tys (nie moge sprzedac, bo sa wspolwlascicielami), mam krzywy zgryz ze mysle ze niektore zeby lada chwila mi sie poloza bo sie zapadly do srodka, niektóre nachodza na siebie, nie wiem czy mnie wspomoga finansowo, najlblizszy czas, jesli podejme prace, to wyplata to przynajmniej luty, jesli przepracuje chociaz caly miesiac

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2016-01-02 o 00:17
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując