Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-02, 00:29   #57
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
sprawa trzyma sie rok z hakiem, juz bym widziala oznaki ze cis sie dzieje. dentyste mam za 2 tygodnie

zebow sztucznych na pewno nie wstawie bo nie ma za co, rodzice tez mne nie zasponsoruja bo juz szkoda im bylo na kanalowke i zebem chodze rok od rtg a ogolnie juz 3 rok, ale nie daje oznak w mlodosci tez nie moglam pozwolic sobie na aparat, chociaż spełniali zachcianki i kupili mi teraz auto za kilkanascie tys (nie moge sprzedac, bo sa wspolwlascicielami), mam krzywy zgryz ze mysle ze niektore zeby lada chwila mi sie poloza bo sie zapadly do srodka, niektóre nachodza na siebie, nie wiem czy mnie wspomoga finansowo, najlblizszy czas, jesli podejme prace, to wyplata to przynajmniej luty, jesli przepracuje chociaz caly miesiac
Bla bla bla, wszyscy winni, tylko nie Ty. Taaa, bo wszyscy na tym forum mają rodziców-sponsorów i dlatego mają zdrowe zęby. Zęby Ci krwawią, zapadają się do środka, a ruszyć tyłek i usunąć ósemki na fundusz to się nie dało przez x lat. Poziom absurdu 10 / 10 osiągnięty.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując