Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-15, 13:06   #53
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Niby racja, ale co to za przyjemność jeść jak ona wrzeszczy. Wrzodów się można nabawić. A jak już śpi, to mam wybór: albo zjeść spokojnie, albo zjeść szybko i jeszcze nastawić pralkę lub zmywarkę. Więc wybieram to drugie, bo nigdy nie wiadomo kiedy nadarzy się kolejna okazja
Fakt, pusta lodówka jest wkurzająca, ale przecież to normalna rzecz, że trzeba zrobić zakupy. A z młodą ten drobny obowiązek urasta do rangi jakiegoś wyczynu i to mi się nie podoba. Gdyby dało się ją normalnie zapakować do wózka i jechać do sklepu to nic bym nie mówiła, ale muszę się czaić pół dnia, najlepiej żeby zasnęła, bo inaczej będzie się drzeć. Rany, czy naprawdę jakaś wielka krzywda jej się dzieje że w wózku pół godziny poleży?
Wiesz co ja bym probowala i tak z tym wozkiem. Nie ma przyjemnosci ze spacerow no ale jak mus to mus. W ogole na twoim miejscu bym zamowila doradczynie chustonoszenia skoro malutka ma taka potrzebe bliskodci. Chociaz cos w domu zrobisz.
Mam termin na poniedzialek u osteopaty. Obejrzy malego i jakby stwierdzil ze to zadanie do fizjo to przejmie nas jego kolezanka bo w tym miejscu przyjmuja 3osoby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora