Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - UJ - kierunki, rekrutacja, studia - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-21, 18:27   #48
marriposa
Raczkowanie
 
Avatar marriposa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 386
Dot.: Pytanie do studentów (w szczególności UJ)

sądziłam ,że nie potrzebuję czytać regulaminu ponieważ dowiadywałam się o tym na forum matematyka.pl gdzie pisałam z wykładowcą z UJ... To co wykładowca wprowadza mnie w błąd? to samo mówili studenci -że słyszeli o osobach ciągnących dwa kierunki od pierwszego roku....

Dla mnie to jest by było bez sensu jakby drugi kierunek można było rozpoczynać od drugiego roku - bo jak np. ktoś nie jest pewny czy wybrać kierunek A czy B to zapisuje się na obydwa i po semestrze stwierdza ,że woli kierunek B i rezygnuje z kierunku A....w przeciwnym razie jeśli zapisze się tylko na kierunek A to ma rok w plecy (jeśli będzie chciał zmienić kierunek na B)

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I nie chce byc zlośliwa ,ale to chyba ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem - bo tam jest napisane ,że po pierwszym roku może student rozpocząć drugi kierunek bez postępowania rekrutacyjnego . A ja zamierzać przystąpic do tradycyjnej rekrutacji na oba kierunki więc to inny przypadek. Widzisz różnicę?
__________________
Matura 2011
matura zdana ---> rekrutacja ---> cel osiągniety : informatyka (MIM) UW

Wakacyjne dietowanie
64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 kg

Wakacyjne czytanie

-
marriposa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując