Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - STUDIA: dietetyka, technologia żywności i żywienia człowieka itd.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-04, 10:26   #43
mika_shiri
Raczkowanie
 
Avatar mika_shiri
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez laurynka
Czesc dziewczyny
Ja mam za rok mature i tez chciała bym studiować na ŚAM.. dietetyke albo własnie zdrowie publiczne. Rozmawiałam z koleżanką, która studiuje zdrowie publiczne i mówiła, że bardzo fajny kierunek to jest i że jak sie ma średnią powyzej 4,0 dostaje się stypendium ok. 200 zł miesięcznie... a zdobyć taką średnią wcale nie jest tak trudno.

Ja się martwię o tą maturę z biologii... na świadectwie maturalnym juz mam 4 .. ale boje sie, że sobie na maturze nie poradze. Jak myślicie zdołam przyswoić wszystkie informacje przez te pare miesięcy?
Jeśli lubisz biologię to na pewno uda ci świetnie przygotować do matury. Ja traktowałam naukę do biologii jako relaks po wkuwaniu chemii(zdawałam oba przedmioty na poziomie rozszerzonym).
Najważniejsza jest systematyczność i dobre materiały do nauki. Ja do matury z biologii przygotowywałam się zupełnie sama, bo moja nauczycielka wiecznie była na zwolnieniu lekarskim, więc na jej pomoc nie mogłam liczyć.

Na razie ciesz się wakacjami i zapomnij o maturze
Pozdrawiam
mika_shiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując