Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-04, 16:18   #45
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość
To fakt

Ale ładne te perfumy chloe
mam je na sobie podobne do aire loewe sensual , a aire cieżko mi już znaleść ;/ mam 4 testerki więc aż 6 ml więc całkiem sporo podoba mi się bardzo ten zapach

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez betist Pokaż wiadomość
Witam sie i ja na nowym watku, dobry pomysl na inny tytul, moze juz nie dokleja.
Tez dostalam dzisiaj zamowienie z Sephory, wszystko ok oprocz faktu, ze czarno-biale pudelko bylo rozklejone na dnie i ogolnie jakos krzywo zlozone, a dla zainteresowanych probką wielofunkcyjnego pudru, kolor jak dla mnie super bo jasny i dobrze kryje ale to taka niewielka, cieniutka kropa 4,5 cm pudru, przyklejona na sztywnym kartoniku, moze na 2-3 uzycia starczy
dlatego pudru nie brałam , bo jak na wagę spojrzałam 0,024 g ( chyba ? ) to zwątpiłam wolę już 1,5 ml perfum :P

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa i bardzo się cieszę, że trafiłam na ten wątek. Sephora zawsze kojarzyła mi się z wielkim burżujstwem,kosmicznymi cenami i przemiłymi paniami które chodzą za Tobą jak za złodziejem... Ja też złożyłam zamówienie :
Twoje produkty Cena jednostkowa Ilość Kwota Sephora Delikatne płatki do demakijażu | 35 płatków | #244668 3,00zł 1 3,00zł

Upominki Na pierwsze zakupy: mini kosmetyczka w prezencie
1 BEZPŁATNIE
Próbki Estée Lauder Sumptuous - Pogrubiający tusz do rzęs
1 Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa 2 ml
1 Chloé See By Chloé - Woda perfumowana - 1,2 ml
1
I mam do was pytanie. Dostałam dziś info na pocztę o potwierdzeniu mojego zamówienia i nr przesyłki bym mogła sobie ją śledzić. No i wchodzę sobie na podany link, wpisuję nr przesyłki a tam :
lokalizuj przesyłkę

Wprowadzono błędny numer przesyłki

Powodem tego może być:
  • wprowadzenie niepoprawnego numeru
  • numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego,
    bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po nadaniu w godzinach porannych
Miałyście już tak? A może to normalne? Pytam, bo jestem zielona w tych tematach.
za parę godzin będzie normalnie nadali przesyłkę od siebie , ale jeszcze nie z poczty - dlatego
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora