Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-04, 18:28   #59
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Super wyglądają te cienie z Sephory Właśnie te złoto- brązowe wpadły mi w oko Chyba się skuszę na nie, bo nie są drogie. Mam nadzieję, że to nie miniaturka? Daj znać czy są trwałe.
Uwielbiam te <KLIK> cienie w kredce z Sephory, są bardzo trwałe i ładnie prezentują się na oku Szkoda, że takie drogie Pamiętam jak jeszcze niedawno kosztowały 39zł, a teraz już 45zł. Ja kupuję na przecenach. Ciekawe czy będzie jakaś wyprzedaż online, tak jak w stacjonarnych Sephorach

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------



O to tylko ja dostałam szampon

haha, mnie też akurat ten odcień cieni w oko wpadł..ciekawe czemu To nie miniaturka - maja 2 x 1,5g, wiec całkiem sporo ich tam, dośc pudrowe, perłowy efekt bez brokatu czy drobinek, taki ciepło-złoty kolorek...o trwałosci i jakości napisze coś wiecej jutro

Kilka tyg. temu kliknęłam tez malutkie zamówienie w Seph. - wzięłam róż http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...iczkow/P600014 wiadomo który odcień przezroczysty różowy - drobinkowy bardzo, taki z brokatem, średnio trwały (4-5h wytrzyma ), ale na wiosenne rumieńce też niczego sobie, niestety nie załapałam się na nr 01 cynamonowy - juz wyprzedany
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora