Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-01, 11:01   #73
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Tetralysal + Aknemycin

Mam 16 lat.Mój trądzik to przede wszystkim krostki podskórne ostatnio prawie na całej twarzy,bo pogorszyl sie jej stan Mam tez sporo zaskórników i co jakiś czas robią mi sie ropne pryszcze A po pryszczach zostaja mi przebarwienia Jak juz wczesniej pisalam brałam Tetralysal juz pół roku temu i przyniósł poprawe.

w twoim wieku trodzik jest przewaznie wynikiem zaburzen hormonalnych adekwatnych do procesu pokwitania, bardzo mozliwe ze wlasnie jesli teraz masz tradzik mlodzienczy to po uregulowaniu poziomu hormonów twoja buzka moze byc sliczna, pewnie niektore twoje kolezanki nie maja takich problemów ale nie jest powiedziane ze problem ich uniknie, a gorsza sytuacja jest jesli tradzik pojawi sie u kobiet dojrzalych w wyniku zaburzen po tabletkach antykoncepcyjnych gdzie moze dojsc do wzrostu poziomu testosteronu!!

tetrasyl to pochodna tetracykliny
jak pisze w poscie stella z ktora sie nie zgadzam poleca ci reacutan to naprawde lek oststeczny przynoszacy straszne czasem skutki uboczne miedzy innymi stany depresyjne, leczenie tym lekiem powinno odbywac sie pod scisla kontrola lekarza specjlisty z gornej półki kiedy inne srodki miedzyinnymi jak tetrasyl nie pomagaja!!!
nie pisze o cenach leczenia bo czasem wydaje sie kazdy chory za ostatnia zlotowke kupil by lek.

nie wiem czy stossowalas unidox to powinien byc antybiotyk pierwszego rzutu to doxcyclina jest bardziej przyjazna dla organizmu niz czyta tetracyklina
pamietaj tez ze nie powinnas podczas kuracji tetracyklina jescjgurtów i innych przetworów zawierajacych wapn!!!

a acnemycin powinnien przyniesc efekt po ok 2 tyg stosowania tylko po posmarowaniu nie idz spac od razu musi sie wchlaniac ok 2 godzin inaczej wytrzesz w poduszke


pozdr
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując