Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmieńcie mnie miłe Panie :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-18, 10:58   #7
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Zmieńcie mnie miłe Panie :)

jeśli mieszkasz na śląsku, chętnie wybiorę się z Tobą na zakupy;- ))) jasnowidzem raczej nie jestem - gdybym była, pewnie nie siedziałabym teraz na wizażu, tylko sączyła whisky z lodem w małej, paryskiej knajpce z Hemingwayem w ręku, a potem poszłabym do Diora po nową torebkę, w końcu po wygranej w lotto mogłabym sobie na to pozwolić:- )))
co do Twoich włosów - fryzur, które będą do Ciebie pasowały, jest naprawdę bardzo wiele, ale większość z nich wymaga wspomagania, żeby dobrze wyglądały.
moim zdaniem, pasowały by Ci takie fryzury:
- miękkie, duże, delikatne loki, jak u Urszuli Grabowskiej. musiałabyś wtedy trochę jednak pocierpieć - zapuścić włosy i przede wszystkim o nie zadbać, żeby wyglądały na delikatne. myślę, że sporo z tym zachodu... zanim odrośnie grzywka, a włosy nabiorą odpowiedniej długości, będziesz wyglądać niekorzystnie. foto 1, 2.
- zwykłe, krótkie cięcie, modne w poprzednim sezonie, czyli tzw. bob. tutaj problemów jest mniej, wystarczy doprowadzić włosy do takiego momentu, żeby można je było estetycznie i równo przyciąć. ta fryzura jest bardzo wygodna, wystarczy duża, okrągła szczotka, żeby fajnie je wymodelować. fryzura moim zdaniem wygląda super tylko wtedy, kiedy włosy są lśniące i zdrowe, kiedy nie ma efektu "odstających kosmyków". foto 3, 4.
- cieniowana, krótka fryzura z grzywką opadającą na oczy. myślę, że wyglądałabyś całkiem fajnie w takim kolorze, jaki wrzuciłam na zdjęciu. foto 5.
- krótka, wygodna fryzura z grzywką zaczesaną do przodu. wbrew pozorom, trudno jest tak obciąć włosy (w związku z czym wymaga wizyty w lepszym salonie). trzeba je modelować, inaczej nie będą miały takiego kształtu, jak na zdjęciu. poza tym - żeby fryzura wyglądała tak, a nie inaczej, trzeba fryzjera odwiedzać dość często. odwrót od tej fryzury to też nie lada wyzwanie, trzeba potem się przemęczyć z odrastaniem. moim zdaniem, tylko dla odważnych. foto 6.

mnie podobasz się w ciemnych włosach - niekoniecznie musisz nosić czarne, istnieje cała masa odcieni brązu, ciemnego, czekoladowego. jeśli farbujesz włosy, polecam wybierać modne ostatnio farby, które nadają blasku włosom, np. Schwarzkopf Brillance.
jakiejkolwiek fryzury nie wybierzesz, czy zostaniesz przy swojej, pamiętaj, że kiedy włosy wyglądają na zdrowe i są ładnie ułożone, wyglądają dobrze. ciemne kolory do Ciebie pasują i nie widzę powodu, żeby to zmieniać. zatroszcz się o swoje włosy, zafunduj sobie jakąś dobrą odżywkę, podcinaj regularnie - będą piękne:- )))
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując