Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-25, 05:23   #13
MaggieGo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 57
Dot.: Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość

Cytat:
Napisane przez czarnagodzina Pokaż wiadomość


Te grupki są niestety mocno specyficzne (jak sami autyści zresztą). Ale tak jak wszędzie - ładne osoby otrzymują atencję, brzydkich nikt nie chce poznawać (i to jest normalne, ja rozumiem ten mechanizm, nie zamierzam z nim walczyć, ani na niego pomstować). Tam jeszcze dochodzi utrudnienie w postaci wielu creepów (oczywiście mężczyzn), którzy natrętnie wypisują do każdej nowej członkini, robiąc tym samym czarny, ba, hebanowy pijar innym użytkownikom. Przed opuszczeniem grupy widywałem już ogłoszenia z adnotacją "cis mężczyznom hetero dziękuję"

Dżizas krajst, co to znaczy "nikt"? Nie ma takiej kategorii w przyrodzie. Jak ładnych wszyscy chcą poznawać, a brzydkich nikt, to znaczy, że ładnych poznają też brzydcy? No to może się nawzajem czasem mają szansę poznać? Jak "nikt", to znaczy, że Ty też? Jesteś brzydki i creepy, ale innych brzydkich nie chcesz poznawać? Jak Ci daleko do 5/10, to celuj, kurczę, w 1/10, czyli swój poziom, albo nie marudź. Sam jesteś specyficzny, więc szukaj w specyficznych miejscach.




Cytat:
Napisane przez czarnagodzina Pokaż wiadomość
Myślę, że do pokolenia millenialsów włącznie, faktycznie był to bullshit, ale niestety generacja zet, do której oczywiście się zaliczam, zupełnie inaczej postrzega kwestię atrakcyjności fizycznej. Ona nie jest bardzo ważna - jest kluczowa.
Absolutny bullshit. Uczę w liceum - to jest generacja Z. Za moich czasów (ja jestem millenialsem) np. gruba dziewczyna nie miała szans znaleźć na tym etapie chłopaka. Teraz parki obściskujące się po kątach to jest totalny misz masz. Grube/grubi ze szczupłymi, szare myszki ze sportowcami, starsze dziewczyny z młodszymi chłopakami. Nie ma żadnego ciśnienia na to, żeby wyglądać tak samo - jedni wyglądają jak metalowcy, inni jak dzieciaki z lat 90, można nosić ciuchy z lumpów i nikt się tego nie wstydzi. Jest zdecydowanie większa wolność i otwartość niż kiedyś.






Cytat:
Napisane przez czarnagodzina Pokaż wiadomość
No a z tymi "mało atrakcyjnymi fizycznie" dziewczynami to ja naprawdę nie wiem co jest na rzeczy. Nigdzie ich nie widziałem. Serio, zarówno na Tinderze, Yubo, na atypowych grupkach nie znalazłem ani jednej laski, która byłaby w moje lidze atrakcyjności.

[...]


Nie przeszkadzają mi nadprogramowe kilogramy, bycie szarą myszką, etc. Każdy incel śni o vampie-gotce-alternatywce - ja też, ale jestem w stanie dostrzec piękno innych typów urody. Pewnie zabrzmię niewiarygodnie, ale napiszę to - bardziej niż twarz, sylwetka liczyłoby się dla mnie np. jaką muzykę lubi. Przepraszam, że zawsze o tej muzyce - moja aspergerowa fiksacja, nic na to nie poradzę


To szukaj w grupach dla miłośników takiej muzyki. A jak nie widziałeś nigdzie brzydkich kobiet, to znaczy, że za mało szukałeś. Albo wszystkie kobiety uważasz za ładne, co nawet jest urocze, ale w takim razie po prostu musisz pisać do bardzo wielu, któraś się Tobą zainteresuje, nie ma opcji, że nie.




Cytat:
Napisane przez czarnagodzina Pokaż wiadomość
Tylko, że ja naprawdę jestem paskudny, taki no po prostu organicznie odpychający, że widzisz mnie i masz mi ochotę przywalić za tę głupią mordę. Włożyłem sporo wysiłku w zmianę garderoby, te tatuaże - tylko najważniejszych defektów nigdy nie zamaskuję. W skali umiejscowiłbym siebie na dwójce, przy założeniu że jeden to osoby okaleczone, chore genetycznie (kurczę, niezręcznie mi się pisze o tych poziomach i cyferkach, ale jak już mamy mieć punkt odniesienia, to tak będzie łatwiej). Tu nawet te mało atrakcyjne dziewczyny, jeśli się znajdą, mogą wymięknąć


Jak uważasz, że zrobienie sobie tatuaży jakoś podnosi Twoją atrakcyjność, to sorry, masz jakieś skrzywione myślenie. Przede wszystkim praca i pasja - nie z powodu kasy, ale jak nie masz swojego życia, to nie możesz być atrakcyjny dla innych. Serio musisz się poczuć mniej więcej dobrze z samym sobą, żeby kogoś innego zainteresować Druga rzecz - zejdź z fiksacji na temat swojego wyglądu. To strasznie płytkie i samo w sobie odstręcza. Znam wielu naprawdę brzydkich facetów, dziewczyny też, które się na tym nie fiksowali i żyją - spełnieni zawodowo, w związkach. Są ludzie, którzy mają zniekształcone twarze, ciężkie choroby. Jest im bardzo, bardzo ciężko, nie trywializuję tego - ale wielu sobie radzi, spróbuj się tym zainspirować i nastawić na cel.
MaggieGo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując