Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż Edyty Górniak dla agacio
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 13:59   #24
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Makijaż Edyty Górniak dla agacio

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
I tego mi brakowało na forum już tyle osób niegdyś prosiło o ten makijaż, i prosze
prześlicznie go wykonałaś, zarówno pod względem estetycznym jak i technicznym, bardzo ładnie Ci w takich kolorach - są idealne dla Twoich oczu i cery, tylko pozazdrościć.

I co według mnie najważniejsze - wyglądasz bardzo naturalnie, bez zbednych ilości korektorów, kamuflaży etc. - niestety przyglądając się zdjęciom Edytki w internecie widać ewidentnie że pracuje nad nią cały sztab stylistów, szczególnie denerwuje mnie wiecznie rozjaśnione aż nienaturalnie dolne okolice oczu - chyba nie chciałabym ich widzieć jak się budzi rano (ale plotkara ze mnie, ech musiałam to napisać, bo juz dawno zalegało w mojej pamięci a nie było kiedy i gdzie )

ps. może pomyślisz nad serią Edytkowych makijaży? myśle , że wielu osobom by się to spodobało
Jestem za tym, żebyś więcej edytkowych makijaży zrobiła. Bardzo ładnie Ci to wyszło.
To bielenie edytowe pod oczami nie podoba się nawet jej wizażystce, ale jak klient wymaga... to wiecie każdy ma jakieś zboczenia
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując