Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lumpeksy - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-01, 20:58   #608
Tineke
Przyczajenie
 
Avatar Tineke
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 23
Dot.: Lumpeksy - Kraków

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Zależy gdzie mieszkać i gdzie możesz dojechać oraz co chcesz kupić albo inaczej ile chcesz wydać. Dla mnie upolowanie oznacza fajna rzecz za małą kasę ( czyt. około 5 zł np. ). Ale mogę polecić jak poprzedniczka Bigę , tam zawsze jest część wycena i waga 18-19 zł/kg ( dokładnie nie pamiętam) więc jak poszperasz w tej części to możesz coś upolować. Jednak ja po czasie nauczyłam się chodzić tylko na wystawki i dostawy wtedy faktycznie można upolować jakieś perełki. Co do wyceny to chodzę tam tylko jeśli chcę kupić jakąś konkretną rzecz na konkretną okazję albo właśnie jak jest dostawa.Najczęściej poluję na sukienki które oscylują w granicach od ok. 15-35. Nie raz udało mi się upolować nową sukienkę z metką albo taką, która w sklepie kosztuje np około 300-500 zł. ( Informację o sklepach i wystawkach znajdziesz na stronie internetowej).

Co to Robana to jest tam dość drogo, cena za kg w dniu dostawy sięga nawet ponad 80 zł. Dlatego najbardziej opłaca się iść na wyprzedaż np -50% czy -70 %. Zależy też od lokalizacji. Niektóre mają część na wage i wycenę, niektóre nie.

Od siebie jeszcze mogę polecić Ciuchy na ul. Długiej od strony N.Kleparza. Wchodzi się przez taką bramę dużą na mini "dziedziniec" i potem przez zaszklone drzwi schodami do góry na chyba 3-4 piętro. Tam jeśli chodzi o ceny jest podobnie jak w Bidze. Jest również część na wycenę i na wagę.
którą Bigę polecasz?

Cytat:
Napisane przez marie_marie22 Pokaż wiadomość
A jak się nazywa? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam - "Ciuchy"?
poleca też Ciuchy na Azorach, bardzo lubię tam kupować
Tineke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując