Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-28, 20:27   #2940
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja niestety szalików nie noszę mam dwa i leżą szkoda, że HM i Mango nie robią kaszmirowych chust!
Jackpot był specyficzny ja mam dwie apaszki od nich (wtedy jeszcze nie były modne duże chusty, więc nie mieli na stanie) do dziś i są nadal piękne i bardzo je lubię miałam też od nich sweterki, szkoda, że sobie poszli
Desigual to sklep w moim stylu, tak samo, jak Morgan mimo tego iż mam z Desiguala bluzki i koszulki to jakoś z chustami nie mogę utrafić w coś dla mnie
Tak, Top Secret miewa fajne rzeczy z innych ubrań też, tylko teraz mogliby jeszcze zacząć szyć z lepszych materiałów, choć już w ciuchach pojawia się sporo wiskozy zamiast poliestru ale apaszki ani chustki nie mam od nich
Tak! Uwielbiam się otulać to musi być milutkie

To jak o mnie
Myślałam też nad zakupem tej : https://www.tchibo.pl/chusta-z-kaszm...400131246.html
Ale ostatnio tyle rzeczy z Tchibo mnie rozczarowało, ze dałam spokój.
Z desiguala lubię tez biżuterię, niestety, część z niej jest bardzo słaba jakościowo.
Z morgana tez mam szal, fajny, z surówki jedwabnej, taki szorstki
Top Secret (jeszcze raz dziekuję Ci za polecenie i przypomnienie mi o tym sklepie) wypada bardzo na plus, mam super skórzane rękawiczki i świetne jeansy. Jesli dobrze znosisz poliestrowe chustki to oni miewają fajne Tzn ze wzorem trzeba trafić, ale sam materiał i wykonczenie były super (i gdyby nie metka i moje odczucia, nie podejrzewałabym, ze to poliester).
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora