Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zazdrość i życie w cieniu siostry.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-07, 23:13   #27
niemodna30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 17
Dot.: Zazdrość i życie w cieniu siostry.

Cytat:
Napisane przez Darine7 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Skoro mówisz, że nikt Ci nie pomaga, nie masz partnera, to jak się utrzymujesz z pieniędzy za ten staż z UP?
Na stażu jestem dopiero od czerwca. To mój pierwszy i jedyny staż z UP. Wcześniej pracowałam w "normalnej" pracy (hurtownia leków, później sklep obuwniczy) dlatego mam oszczędności. Odkładałam na studia podyplomowe i start w Warszawie. W UP zarejestrowałam się dopiero w tym roku bo chciałam skorzystać z bonów na zasiedlenie (do kwietnia byłam przed 30stką) aby zyskac jeszcze trochę gotówki na start. No ale w związku ze śmiercią mamy, postanowiłam zostać tu gdzie jestem jeszcze jakiś czas. Staż był pierwszą lepszą oferta pracy z jakiej skorzystałam, by pójść gdziekolwiek byle by rodzina" ze mnie zeszła". Oszczędności mam dalej plus dostałam trochę po mamie (z pzu, zusu itp) jednak traktuje to jako zabezpieczenie na przyszłość. Mam bardzo tani pokój, co ułatwia mi sprawę i może nie uwierzysz ale mi ten tysiąc wystarcza. Szaleństw nie ma, ale na jedzenie, pokój i środki higieniczne/kosmetyczne oraz czystości do domu starcza. Nie mam wygórowanych potrzeb. Wiadomo, fajnie gdybym miała z czego odłożyć na jakieś większe przyjemności czy pojechać na wakacje, ale ten staż to mi wpadł tak na szybko i w zasadzie to był dla wytchnienia - rodzina sie odczepiła bo "coś robię" a ja nie mam odpowiedzialności w pracy, to tylko 5 miesiecy więc uznałam że to dobra opcja na przeczekanie.

ButWCzapce - nie mam znajomych ani przyjaciół.

Skarbimira - masz rację, powinnam gruntownie się przebadać.

Edytowane przez niemodna30
Czas edycji: 2018-10-07 o 23:15
niemodna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując