Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jecie zdrowo?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-16, 19:56   #10
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czy jecie zdrowo?

Jem... rozmaicie raz zdrowo, raz mniej zdrowo, tzn. jak już wyżej zostało wspomniane - jem prawie wszystko. Smażone, pieczone, gotowane, czasami fastfoody, bo nie widzę sensu w demonizowaniu, a mak od czasu do czasu nie jest zły. Piję alkohol, a do alkoholu lubię chipsy. Co tu ukrywać, jeśli gdzieś wychodzę to nię sączę jednego drinka przez cały wieczór, a po alko gastrofaza jest zawsze.

W tygodniu jem na tyle zdrowo, że w weekendowe wyskoki sobie darowuję rygor.

Lubię warzywa, mam problem z owocami, zwyczajnie lubię tylko maliny i truskawki, resztę zjadam "bo wypada". Absolutnie nie ruszam owocowych jogurcików napakowanych cukrem. Jeśli mam ochotę na coś słodkiego to po prostu kupuję batona. Jeśli jednak wybieram jogurt naturalny do miksowania z owocami to sprawdzam, żeby miał w składzie tylko to co mieć powinien. Staram się po prostu nie nabierać na żywność, która tylko zdrową udaje. W 95% sama gotuję, nie kupuję gotowców pa za wspominanym od czasu do czasu makiem czy innym kfc.

Nie jem strączków, ewidentnie mi nie służą, nawet żartobliwie mówię, że mój organizm jest 100% za miesęm i odrzuca dietę wegańską.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora