Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny po laserze.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-28, 22:53   #74
Rosalie_Hale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Blizny po laserze.

hej dziewczyny.
ja również miałam stosowany laser- tylko że na rozstępy. nie mam pojęcia jakiej był firmy, wiem że miałam poziom 17 (rzadko spotykane żeby ktoś wytrzymywał 17). dziś był 4.zabieg. wszystko do tej pory było ok. (tzn. rozstępy nie znikały, może trochę się zwężyły...). wczoraj wykonałam peeling. dziś miałam stosowane 17(wcześniej wytrzymywałam ten poziom z małym bólem, żadnymi skutkami ubocznymi po), tylko że już troszkę bolało, ale wytrzymywałam. kilka razy mocniej zabolało. wracając do domu czułam, że jak nigdy do tej pory "czuję"łydki i wewnętrzną stronę prawego uda. ale w sumie nie wzbudziło to moich podejrzeń: ponoć mogą być po tym nawet bąble, wysypka...dopiero wieczorem zauważyłam na przedniej stronie prawego uda, niedaleko pachwiny czerwoną kropkę... (nie bolało mnie to miejsce wcześniej). jak teraz to przyduszam, to troszkę boli. po krótce(co myślę o tej kropce): to chyba jest wynik tego, że wiązka lasera "popadła" w miejsce, gdzie nie było akurat żelu... i tak się martwię, bo chyba będzie z tego blizna, oby nie ściemniała tylko
miałyście coś takiego?zeszło, ściemniało?
Rosalie_Hale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując