Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Indyjskie makijaże
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-02-04, 13:53   #1521
lala77
Raczkowanie
 
Avatar lala77
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
GG do lala77
Dot.: Indyjskie makijaże

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau!
Bym się na niego pokusiła, gdyby nie zanik gotówki, który wystąpił na moim koncie
Hej dziewczyny właśnie od wczoraj jestem posiadaczka tego kholu w złotym opakowaniu i juz oczywiscie go wyprobowałam zdam relacje (a może juz były???)no ale tak wiec patyczek jest jakiś taki grrruuuby i troche mnie na poczatka przeraził bo pierwszy raz miałam wczoraj do czynienia wogole z kholem i jak pomyslalam ze mam go wlozyc prawie do oka to wiecie ale efekt był po nałożeniu bardzo fajny.a no i nic nie szczypie a ni nie piecze i jak na pierszy raz to prawie wogole sie nie rozmazał.Ale z demakojazem to masakra ale dla efektu pozna sie pźniej pomeczyć z myciemoczko takie wybielone tylko że niestety też pomniejszone:/nie wiem dlaczego powiekszyly mi sie żrenice(po jakimś czasie to ustapilo)może wy wicie?

a i mam jeszcze putanko co robicie zeby oczko bylo wlasnie takie wyraźne no ale nie zmniejzone???
__________________
''Bo najlepsze w byciu single jest to ze moge malowac usta na czerwono nie bojac sie ze ktos pocalunkiem moze je rozmazac" - Lala77
lala77 jest offline Zgłoś do moderatora