Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - USA - przyszłe/obecne au pair (wyłącznie)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-25, 13:30   #59
Schmidiculous
Raczkowanie
 
Avatar Schmidiculous
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 39
Dot.: USA - przyszłe/obecne au pair (wyłącznie)

Sama decyzja w sobie już została podjęta. Na pewno nie przepuszczę takiej okazji i nie pozwolę sobie nie skorzystać i nie spróbować aplikować.

To daje niesamowitą możliwość rozwoju( język, usamodzielnienie, odpowiedzialność, poszerzanie wiedzy i poznawanie kultury innego kraju od podszewki).

Inna kwestia- to nie jest odległość jak do Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Włoch etc., generalnie do krajów europejskich. Lecąc do Stanów trzeba być pewnym swego, albo chociaż te zalążki pewności gdzieś już w sobie mieć. Nie można przecież z rykiem i oczami pełnymi krokodylich łez dzwonić do rodziny/bliskich osób i szukać drogi powrotnej do Europy.

Masa wszystkich możliwych zalet i rzeczy przemawiających za wyjazdem, które sformułowałam sobie na kartce kiedyś, kiedyś stanowczo przeważała za tym, aby takiej decyzji się uczepić i małymi krokami ku niej zmierzać.

I ja osobiście myślałam o okolicach San Francisco. I nie zamierzam ukrywać, że byłoby najbardziej obiecująco, gdyby host rodzina miała właśnie w tamtym okolicach zamieszkiwać. Z odpowiednim wyprzedzeniem zakładając swój profil, wydaje mi się, że można liczyć na to, że będzie z czego wybierać.
Schmidiculous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując