Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-29, 20:35   #2656
AnnaEweLina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 54
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Mp43: Ciesz się, że masz tam wszystko w porządku, przynajmniej o poważne choroby jelit nie musisz się martwić. Wczoraj wieczorem myślałam o Tobie po przeczytaniu postu i solidaryzowałam się przed badaniem, które u mnie wywołuje paniczny strach, a chyba też powinno zostać wykonane. Drąż temat stwierdzonych anomalii.
Polecam także przebadać tarczycę, najwyżej ją potem wykluczysz z kręgu podejrzanych... Moja lekarka na nią stawiała, ale po szczegółowych badaniach okazało się, że to nie to, choć na oko wydawała się pewniakiem. Obecnie wszyscy specjaliści utrzymują teorię o przeroście bakterii i konieczności xifaxanu.

Rodzina ostatnio bagatelizuje problem, słyszę nawet, że jestem zdrowa jak koń i szukam dziury w całym, uciekam w urojone choroby(!) przed pracą, a zmiany widać gołym okiem - schudłam przez ten rok chorowania kilkanaście kg. Ale fakt, śmierdzę prawie zawsze w pracy, po wszystko łagodnieje, wyrzutów smrodu zazwyczaj nie ma. Myślę, że rozumiecie jak to jest...

Coś rujnuje nam życie i nie ma na to leku. Pewna pani docent z labolatorium mikrobiologicznego zainteresowała się naszym problemem, po cichu myślę, że na coś wpadnie A flora niestety odbudowuje się powoli nawet 2-3 lata, jej słowa. Chorujący latami - badaliście się w kierunku tmau?
AnnaEweLina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując