Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Endermologia
Wątek: Endermologia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-06-29, 15:29   #394
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Jakby kosztem kilkuset złotych, czy nawet kilku tysięcy mozna było pozbyc się cellulitu to żadna kobieta by go nie miała. Ale te zabiegi oprócz wymuskania skóry nic nie dają. Cellufina to jedyny zabieg ktory likwiduje cellulit na ok 2 lata. Koszt ok 20 tysięcy. Poza tym jedynie intensywny sport i rygorystyczna dieta dają szansę na likwidację cellulitu i to już tez nie w kazdym wieku i stopniu zaawansowania
Zawsze dbam o michę, siłownia przed covidem minimum 3x w tygodniu, cellulit opanowany i największą moją zmora były bryczesy, które 1,5 roku temu były w zaniku. Teraz po Covodzie jest dramat. Silownie co chwile były zamknięte, praca zdalna mniej ruchu, nogi dramat, wstyd było się rozebrać. Od momentu otwarcia siłowni ćwiczę. Wykupiłam pakiet 12 zabiegów na uda Endermologii, jestem w połowie i już mąż pytał co zrobiłam z nogami. Rewelacyjny efekt. Nie wiem czy byłby sam tak dobry, jak w połączeniu z dietą i sportem. Ten pakiet to i tak nie była dla mnie tania sprawa bo ponad 2 tys zł ale warto, efekty są. A od otwarcia siłowni zrzuciłam jakieś 4 kg a w udzie na tą chwilę 3 cm mniej. I żałuję że nie wzielam zabiegów tez na pośladki bo widać różnicę
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując