Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Vinted
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-02, 10:28   #1965
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
No ale jeśli Pani_Robot dostała bana na IP to co da jej nowe konto? Też nie będzie mogła go założyć i korzystać. Tak mi się wydaje.
Tez dostałam kiedyś bana, założyłam nowe konto i działam. Nie mam pojęcia, jak to jest z tymi banami. Nauczyłam się natomiast, że nie podaje się żadnych swoich danych, nie zamieszcza zdjęć, na których jest się widocznym i generalnie zachowuje duży dystans do stron internetowych



Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czytałam trochę opinii na jednej ze stron z ocenami użytkowników i są fatalne. Jeśli vinted będzie dalej prowadzić taką politykę, to nie wróżę im długiej kariery.
mam takie samo zdanie dlatego nie wyobrażam sobie przesyłania im skanu dowodu, bo to proszenie się o kłopoty.


Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Właśnie mój mąż dostał wiadomość od jakiegoś zboka, że ten kupi slipki ze śladami użytkowania 🤑🤑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja przypomniałam sobie o szafie, mam tam konto, tylko kilka lat nie zaglądałam. I wydawało mi się, że mniej zboczonych użytkowników tam było. Wchodzę wczoraj na stare wiadomości i co druga to pytanie o bieliznę, mocno zużyte szpilki itd wtedy jeszcze byłam mocno naiwna i tylko zdziwiona, że kogoś może interesować używana bielizna
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora