Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - podwójna macica
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-18, 12:13   #433
Matka1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 68
Dot.: podwójna macica

Kootekk, na razie czekam na posiew z tej drugiej punkcji. Na razie był jałowy, ale żeby to stwierdzić na pewno musi upłynąć 5 dób. Jeśli tak się stanie, to będzie to oznaczało, że dobrany antybiotyk jest prawidłowy. Nie mogę się tego doczekać i dnia, kiedy wrócimy razem do domku.

CO do współżycia w ciąży, to nam lekarz zabronił stosunków, ale ze względów 'mechanicznych', tzn np. oralny seks był dozwolony. Ja zauważyłam jednak wyraźne skurcze macicy przy orgazmie, więc właściwie zrezygnowaliśmy ze współżycia.

CO do wielkości brzuszka, to mój był raczej mały i wolno rósł, ale do końca nie wiem teraz czy to nie było spowodowane małą ilością wód płodowych. W każdym razie teraz z doświadczenia mogę wam poradzić: zwracajcie uwagę na to czy brzuszek nie jest twardy nawet jeśli nie czujecie skurczów, jeśli tak to zgłoście to lekarzowi. Ja tłumaczyłam to sobie tym, że mam małą macicę albo że jestem zmęczona po dłuższym chodzeniu, a okazało się, że to takie niewyczuwalne dla mnie skurcze były przyczyną twardnienia.

Mój maluszek był prawie ciągle o 1 - 2 tyg mniejszy niż norma, ale to podobno jeszcze nie była hipotrofia.
Matka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując