Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak dbacie o siebie każdego dnia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-14, 13:27   #51
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak dbacie o siebie każdego dnia?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87170252]Chimay, co to za szczotka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ta KLIK.

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Jechalas kiedys komunikacja miejska? Zwlaszcza latem? Ja od dawna nie jezdze prawie wcale, a do dzis pamietam jaki tam codziennie byl smrod obok kogo nie stanelas
Całe życie jeżdżę komunikacją miejską, tak w Polsce jak i w Niemczech. I nie, nie spotykam w niej codziennie śmierdzących ludzi. Ostatni raz spotkałam taką naprawdę śmierdzącą panią w autobusie 5 lat temu, ale ona była chora psychicznie już na pierwszy rzut oka.
Owszem, bywa że śmierdzi cały autobus, ale to przeważnie dlatego, że jest stary i siedzenia z materiału nie są odpowiednio często czyszczone, nie ma siły, żeby to nie zaczęło kiedyś śmierdzieć.

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Codziennie uzywasz mocnego szamponu i peelingujesz skalp? Tak Ci zalecil trycholog?
Codziennie myję głowę szamponem do tłustych włosów, co 2-3 dni dodaję do niego olejku eterycznego, średnio co tydzień masuję szczotką pod koniec mycia, raz na miesiąc robię peeling emulsją Squamax. Samo codzienne mycie szamponem nie wystarczało, moja skóra głowy wyglądała pod kamerką trychologiczną jak wysmarowana stężałym łojem, skóry w ogóle nie było pod tą warstwą widać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując