Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-12, 16:26   #323
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dziewczyny mam dylemat

jak już wspominałam będziemy chcieć przekładać wesele z tego 8 maja gdzieś na wakacje.

sala ma wolne dwa terminy - jeden w połowie czerwca, drugi w połowie lipca. czerwcowy termin wypada równo tydzień po weselu kuzynki męża. lipcowy termin wypada równo tydzień przed weselem mojej kuzynki.

czy to nie będzie trochę chamskie wziąć lipcowy termin? ten tydzień przed weselem mojej kuzynki? jak wy byście do tego podeszły na miejscu tej mojej kuzynki?


termin czerwcowy - tydzień po weselu kuzynki męża, brzmi lepiej? że nie przed, a po? czy też trochę tak niefajnie z naszej strony? ta kuzynka już przekładała raz swoje wesele i wiem, że brali pod uwagę ten nasz termin, żeby nie wejść nam w paradę


zupełnie nie wiem co o tym myśleć i co teraz robić. liczę na szczere opinie, bez oszczędzania moich uczuć
Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
oni ten lipiec ogarniali jeszcze w 2019 roku. więc to nie było przekładane, tylko pierwszy termin.

z tym terminem lipcowym to jest takie ryzyko, że jak nie daj boże wyjdzie tam ognisko choroby, no to kuzynka ma po weselu... no i ludzie mogą się bać na dwa wesela tydzień po tygodniu. ja będąc na jej miejscu nie obraziłabym się, ale na pewno miałabym wielkie obawy
Jeżeli pokrywają Wam się goście to tak może być, że ludzie się wystraszą i przyjdą tylko do Ciebie. Wystarczy że ktoś będzie miał katar albo ból głowy, nawet od klimatyzacji i zrezygnuje z drugiego wesela. Więc jeżeli oni byli pierwsi to nie wiem, można z nią porozmawiać, zależy jak bliskie macie stosunki i czy ona powie Ci wprost co o tym myśli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując