Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy to możliwe, że nigdy już nie wejdę w związek?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-22, 08:46   #26
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Czy to możliwe, że nigdy już nie wejdę w związek?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87525268]skoro sama jestes toksyczna i tworzysz toksyczne zwiazki(przyciagasz toksykow) to moze wstrzymaj sie z radami dla innych
Po co ktos ma powielac twoje błędy?
Jak dla mnie poznawanie ludzi na czacie dowartosciowywanie się gadkami z anonimami którzy piszą takie same bzdury do każdego to nie jest droga do poznania kogoś normalnego
Ja też jestem wybredna ktoś mi się musi podobać wizualnie żeby zaiskrzylo nie wystarczy oklepany komplement na imprezie
W ostatnich 10 latach mojego życia spotkałam tylko 2 facetów którzy mi się podobali wizualnie i z charakteru więc ciebie rozumiem autorko (tylko ja nie szukam nikogo więc nie mam takich rozkmin jak ty)
Wierzę że spotkasz tego właściwego w odpowiednim momencie miłość nie przychodzi na zawołanie
Ja poznałam mojego męża w wieku 34lat,ludzie wchodzą w związki w różnym wieku nie ma co włosów rwac
2 lata od ostatniego związku to nie jest jakos strasznie dlugo[/QUOTE]Dałam rady gdzie można kogoś poznać bo siedzenie w domu nie załatwi problemów za nią i tyle.
Pisałam tylko o możliwościach a czy autorka z nich skorzysta czy nie to już jej sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując