Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-03, 16:02   #74
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i odpaliłam RMF Święta, boooosko ;-)
Ja w tym roku właściwie nie przestaję słuchać tego kanału od... stycznia Co kilka dni odpalałam sobie na kilka minut, a jesienią to już w ogóle dzień w dzień

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
To zapraszam, lubię takich gości.
A macie jakiś pomysł na rozwieszanie lasek cukrowych? Poza choinką? Bardzo mi się podobają i jeżeli uda mi się takie zorganizować, zastanawiam się co właściwie z nimi zrobić... Gdzie je umieścić, żeby to sensownie wyglądało.

Kiedyś widziałam zdjęcie wieńca świątecznego super udekorowanego takimi laskami, ale za cholerę nie mogę się go doszukać
Fajnie wyglądają też jako element takiego "christmas cocoa bar" Wiesz - fajnie ozdobione słoiki, w jednym kakao/gorąca czekolada, w innym pianki, w kolejnym właśnie laski, w ostatnim jakieś ciasteczka/pierniki





Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Boshe, na H&Y znowu mega promo -90% na drugą rzecz. Jak tu żyć !!! Napchalam koszyk na ponad tysiąc zloty , co po znizce jest ponad 400
Spoko, ja zrobiłam zakupy w środę stacjonarnie, wieczorem puściłam zamówienie online, w czwartek kolejne, a wczoraj - znów stacjonarnie - dokupiłam kubki i poszewki Combo: świąteczna kolekcja + super promocja odbiera rozum, nic nie poradzisz


Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja to nic nigdy w H&Y nie mogę kupić. Wszystko mi się drogie i nie warte ceny wydaje. Ładnie wygląda jak jest w kupie, a jak kupi się 1 rzecz to wygląda jak grat smiecacy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też uważam, że generalnie mają dosyć drogo, ale przy promocjach (a te często się u nich pojawiają) wygląda to już dużo lepiej . Mam od nich mnóstwo rzeczy - naprawdę potrafią odmieć wnętrze i nie wyglądają w pojedynkę jak graty. Być może to też kwestia dopasowania do wnętrza - u mnie np. dodatki w typowym stylu glamour byłyby kompletnie od czapy, choćby same w sobie powalały pięknem. Za to np. wystarczy dobrana pościel, stroik/wianek, latarenka czy poduszka pasująca do stylu w danym pomieszczeniu i od razu robi się inaczej W każdym razie u mnie tak jest


Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
haloo, witam się po długiej przerwie

Czy ktoś mnie jeszcze pamięta? (Tinka licze na Ciebie! )


Dziś w przerwie w pracy wyskoczyłam na pierwsze polowanie - i o ile h&Y, Pepco i Kik mnie rozczarował, to już wypełniłam koszyk na H&M i polecam Auchan, bo wskoczyłam tylko po mięso dla psów, a dostałam świątecznego wylewu

W TK Maxx również dużo świątecznego dobra - ubranka dla piesków, zabawki (ostatecznie mojej trójcy nie kupiłam nic), ale za to było kilka wypaśnych (i sensownych litrażowo) świątecznych kubasów dla miłośników psów. No i rzucili również świąteczne zapachy ;D

O piernikowym Twixie nie słyszałam, brzmi dobrze!
No ba. Starej gwardii nie można zapomnieć


Świąteczny wylew


Też chcę tego twixa! Ostatnio mignęło mi w osiedlowym sklepie to nowe ptasie mleczko dekorowane sylwetkami pierniczkowego ludka


[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;86070362]Nic nie mów zrobiłam zamówienie, poprosiłam męża żeby zapłacił bo ja mam wypłatę za tydzień a on w miejscu na komentarz wpisał "żona mnie zmusiła" Mam nadzieję, że to nie utrudni realizacji zamówienia

[/QUOTE]


Uważaj, żeby kiedyś mąż podczas stacjonarnych świątecznych zakupów nie wypalił przy kasie, że robi to pod przymusem


Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
martyna_tina, piękny ten wianek! I Nelson [emoji7]
Nelson dziękuje i pozdrawia (prosto znad talerzyka, na którym jeszcze 5 min temu był kawałek ciasta drożdżowego - BYŁ, bo lekkomyślnie poszłam na chwilę do kuchni i zostawiłam mój kudłaty, chodzący odkurzacz sam na sam z tym ciastem )

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Koszyk w H&Y zmniejszył sie do 200 zl Jestem z siebie dumna
Kliknęłaś w końcu?


Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ja właśnie kminię temat prezentów i mam pierwsze pomysły. Mamie kupię perfumy Chloe, bo bardzo je lubi, tacie też perfumy, choć jeszcze nie wybrałam (może polecicie jakiś ładny zapach? [emoji12]) Bratowej jakąś świecę, Yankee lub WoodWick, fajne są zestawy świąteczno-mikołajkowe w Yankee lub bransoletkę. Mam problem z bratem... jeszcze zrobię podpytanki. [emoji12]
Z perfumami jest taki problem, że zapach, który dla jednego jest boski, dla drugiego będzie kompletnym śmierdzielem Taki po prostu ładny i "bezpieczny" męski zapach to według mnie np. YSL L'Homme. Mój mąż woli generalnie cięższy kaliber, bardziej słodkie i gęste klimaty, ale tego zapachu również używa z przyjemnością, gdy ma ochotę na coś lekkiego i nie bijącego po nosie


Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
To ja się Wam co na razie upolowalam [emoji1743]☠[emoji3601] Kubek pierwszy z lewej - idealna pojemność, i dla mnie, jako psiej pasjonatki idealne [emoji1665] No i szukam gałązek sztucznych głogu, czy innych zimozielonych z czerwonymi kulkami, bo jemiołę już dotrwałam (mam 3 psy, wiec naturalnej jemioły nie mogę )


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kubek z choinką na aucie!
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora