Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-14, 13:59   #1310
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87927906]https://butikmed.pl/pl/p/Tickless-Mi...a-Kleszcze/513

Ciekawe czy działa, to jakiś odstraszaćz ultradźwiękowy, który przyczepić się do ubrania.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Podobno działa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
O, ciekawe czy działa, muszę poczytać. Co do robienia czegoś po ukąszeniu - chyba tylko czekanie zostaje. Lekarze dają antybiotyk jeśli się coś dzieje (rumień), a tak to każą czekać i obserwować. Przynajmniej moi bliscy się z czymś takim spotkali, nie wiem czy to standard. Ja też nie wlazłam w żadną trawę - byłam na skoszonej działce (RODOS ) rodziców. O nic się nie otarłam. Sądzę, że musiał albo przyjechać na ubraniu albo na psie i podstępnie się zsunąć i zaatakować.
Kiedyś znalazłam u syna na brzuszku jak chodził, a też byliśmy na zwykłej działce i nawet trawa była skoszona dwa dni wcześniej.
Na szczęście chciało mu się siku, więc zdążyłam zauważyć dziada.

Nie ma reguły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora