Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - aggie tez chce wiosennej metamorfozy :)- 1. zdj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-03-10, 15:25   #10
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57
Re: aggie tez chce - jestescie kochane !

Dziewczyny kochana bardzo Wam strasznie dziekuje ! [img]icons/1cmok.gif[/img]
Juz sie nie 1 raz przekonuje, ze na Was zawsze mozna liczyc [img]icons/icon7.gif[/img]
A odpisuje dopiero teraz, bo ze szkolki tyle co wrocilam. eh padnieta jestem !
I dziekuje za wszystkie komplemetny [img]icons/icon12.gif[/img] Usta mam takie naturalne.. raczej ich nie maluje "na kolorowo", tylko jakis blyszczyk albo pomadka Nivea (uwielbiam je [img]icons/icon7.gif[/img] ) Ale nie mowcie.. nie jest znowu tak super [img]icons/icon7.gif[/img]
Strasznie wqrzaja mnie moje wloski [img]icons/icon9.gif[/img] Znudzily mi sie i jeszcze sie zle ukladaja [img]icons/icon9.gif[/img] I wydaje mi sie, ze bardzo zle w nich wygladam. A na zdjeciu mam pomalowane tylko rzesy. Myslicie ze tyle wystraczy ?

I bardzo bardzo Wam dziekuje [img]icons/icon7.gif[/img] Jak bedziecie miec chwilke i znajdziecie jakies propozycje wloskow (Oli z gory wielkie DZIEKUJE [img]icons/1cmok.gif[/img] )to bede strasznie wdzieczna [img]icons/icon7.gif[/img]

Asieńka, wlasnie taka fryzurke mialam juz pare razy, tylko ze qrcze wloski rosna mi jak szalone [img]icons/icon7.gif[/img] dziexxxx wielkie [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując