Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - aggie tez chce wiosennej metamorfozy :)- 1. zdj
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-23, 17:04   #16
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: aggie - makijaz :)

no sorry, ze w 2 watkach [img]icons/icon7.gif[/img] ale musiałam [img]icons/icon7.gif[/img] makijaze juz Szefowa podała , ode mnie tylko 2, w których Ci bedzie fajnie [img]icons/icon7.gif[/img] Na codzien faktycznie tusz- moooocno czarny, błyszczyk w kolorze rózu, bezu, etc ( zaraz wroce do watku, w ktorym pytałas o usteczka i dopisze Ci namiary [img]icons/icon7.gif[/img].. no i róz na policzki [img]icons/icon7.gif[/img] Jesli kupilas ten jasniutki L'oreala to suuuperek [img]icons/icon7.gif[/img] zrób pućki z policzków =usmiechnij sie, znaczy [img]icons/icon7.gif[/img] - muśnij ( pedzelek do rózu polecam kupic- WE-ma- bossski ) te pućki deliktanie i troszeczke nosek , i u nasady włosów z boczku [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img] bozz...nie wiem czy cos zrozumiałas [img]icons/icon7.gif[/img] w razie czego pytaj Aniołku, ok ? [img]icons/icon7.gif[/img] dobra, to teraz makijaz wieczorowy- skupiłabym sie na oczkach [img]icons/icon7.gif[/img] tez masz tu pole do popisu [img]icons/icon7.gif[/img] np. ciemna sliwka ze złotem, albo zimny róz z głebokim szarym..ale wtedy usteczka ostroznie, co nie ? [img]icons/icon7.gif[/img] zeby prawie niewidoczne były [img]icons/icon7.gif[/img] ok, to teraz look na foty, a ja ide do Twojego watku o ustach [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] scisssskam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując