Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode z Krakowa!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-02, 07:11   #4187
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
powiem Wam, ze odwiedzilam kazdy salon na Dlugiej i na Filipa, tragedia...mam wrazenie ze wiekszosc sukien to jest rodem z jakichs slubnych koszmarkow.. albo ja jestem taka wybredna?
Ja się z Tobą w pełni zgadzam. Niektóre suknie mnie wręcz wystraszyły tym że wyglądały jak wyglądały, a ceny ok 3k.... Do rozpaczy doprowadziła mnie ta słynna pracownia krawiecka gdzie suknie są za circa 1000 PLN... toż to był jakiś dramat

Cytat:
Napisane przez PannaMadzia Pokaż wiadomość
no i moja czekala na mnie w Mendelssohnie jak przymierzylam, bylam zauroczona, jak wyszlam na ulice, coraz bardziej zafascynowana, a w nocy to juz spac nie moglam bo tak o niej myslalam no a dzis, nie moge sie doczekac aby ja wlozyc w dniu slubu! tez tak mialyscie z sukniami, czy to ja jestem dziwna?
Nie jesteś dziwna- ja miałam podobnie Tylko że ja znalazłam dwie suknie, całkowicie różne od siebie i nie mogłam się zdecydować. A co tam, pokażę Wam
Minus sukni z koronek był taki, że ona była używana i miałam obawy, że nie będą jej w stanie dopasować (poprzednia właścicielka była drobniejsza niż ja) a przy tym kosztowała 3,5k. W końcu zrobiłam karteczkę z plusami i minusami i wyszła mi ta z tafty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1644.jpg (17,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Terra3.jpg (51,0 KB, 37 załadowań)
__________________
"Ile rzeczy trzeba mieć w dupie, to się w głowie nie mieści!" Mała Mi

Blog ślubny- konkret z minimalną dozą pitolenia-zapraszam
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora