Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - no to jedziemy z tym koksem :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-29, 16:45   #9
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)



Witam ponownie

Zmieniłam kolor czcionki bo widocznie niektórzy (a raczej niektóre) mają na ten kolor uczulenie.

Teraz jestem tylko na momencik i żadnym makijazem się ni9e pochwalę :P. Doszłam jednak do wniosku, że zasadniczo to się nie przedsatwiłam i tak wywaliłam ni z gruchy ni z pietruchy.

Jestem 24-letnią dziewczyną, która lubi eksperymenty ze swoim wyglądem. Rzadko kiedy dubluję makijaże, bawię się stylami a inspiracji szukam zasadniczo wszędzie (od magazynów typu URODA, poprzez zjawiska atmosferyczne i inne cuda natury). W swoich makijażach stawiam na jeden mocny akcent i zazwyczaj są to oczy ( z racji noszonych przeze mnie okularów).

Markę Rimmel oczywiście znam nie od dziś i ponad podarowany mi zestaw, mój kuferek zawiera parę mazideł tej marki. Używam przede wszystkim kredek do oczu, błyszczyków i pomadek. Rimmel jest brytyjską marką i dlatego będę chciała Wam, pokazać siebie w wielu odsłonach. Bo tak jak Londyn chcę być różnorodną, pełną życia mieszanką wielu kultur (w tym wypadku stylów), nie bojącą się łączyć tego co z założenia do siebie nie pasuje :p.

Jutro rano pokażę Wam moją łagodną naturę, mam nadzieję, że Wam się spodoba

pozdrawiam

Benia
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora