Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-05, 02:16   #62
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Coraz mniej mi się Łukasz podoba :/ zna dziewczynę trzy sekundy, ale już te oblesne żarty puszcza, blee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oliwia i Łukasz
Ja to odniosłam wrażenie, że to Oliwia te żarty prowokuje. I że to ona zaczęła iść w stronę podtekstów. A on widzi, co ją bawi, jakie ma poczucie humoru, no i potraktował to jako punkt wyjścia, no od czegoś trzeba zaczynać rozmowy, żeby się poznać.

Na poprzednim odcinku to jeszcze myślałam, że to faktycznie takie ot żarty... Ale w tym najnowszym odcinku według mnie Oliwia wychodzi na taką niedojrzałą dziewczynę i dużo jej tekstów jest nie na miejscu. Ok, jeden taki tekst może rozmieszyć, ale ich nagromadzenie staje się męczące (jak żartowała do niego tekstami jak do bobasa). A wydawała się taka dojrzała jak na swój wiek, bo pracę ma poukładaną, mieszka bez rodziców, radzi sobie... W pierwszych odcinkach jak rozmawiała z ekspertami wydawała się zupełnie inna.

Joanna i Adam
Ten Adam to ma u mnie minusa, jak zaczął mówić o tych swoich wymaganiach z ankiety, że on to napisał o młodszej żonie, do 26 lat... No tak, koncert życzeń najleoiej z tego zrobić. I narzekał na to, że miała być młodsza, a jest starsza żona. Tak jakby ten 1 rok różnicy między nimi to jakaś przepaść była.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując