Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maminsynek czy bliskie relacje z matką - przesadzam?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-23, 10:58   #30
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Maminsynek czy bliskie relacje z matką - przesadzam?

Jakoś nie wierzę, że człowiek który sam z siebie nie kuma pewnych spraw i nie ma potrzeby spędzić wakacji z partnerką, bo musi ciągnąć mamusię, zachowuje się zdrowo mając potrzebę kontaktowania się matką co dzień po kilka razy. Nikt mi nie wmówi, że to jest normalne u dojrzałych osób. W pewnym wieku puszcza się maminą spódnicę i co innego jest zadzwonie i pogadanie, bo jest co opowiedzieć, albo raz na jakiś czas sprawdzić czy wszystko ok, ale nie coś takiego, że jak mamusi nie powiem dobranoc to się uduszę.

Są ludzie, którym to nie przeszkadza, a są tacy, którym będzie mimo, że może to na nic nie wpływać. Mi by przeszkadzało, bo jak pisałam wcześniej, chce mieć za partnera zdrowego, samodzielnego, rozwiniętego prawidłowo człowieka, a nie kogoś kto się zatrzymał niejako w rozwoju i wszystko nadal obgaduje z mamą jak 10 latek, bo tym to właśnie jest. Nie odcięciem pępowiny.

I sory autorko, ale nie ma magicznego sposobu, aby zmienić faceta, nie sprawisz niczym, że przestanie mieć takie potrzeby jakie ma. No bo co zrobisz, zabronisz mu tęsknić za mamusią? A widać tęskni non stop. Albo się dostosujesz albo nie, nie ma innej drogi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując